Κυριακή, 5 Ιουλίου 2009

4ο ΤΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΛΑ.Ο.Σ. ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΕΚΛΕΧΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ



Ολοκληρώθηκαν εχθές, Σάββατο 4 Ιουλίου, οι εργασίες του
4ου Τακτικού Συνεδρίου του ΛΑ.Ο.Σ.
Την ολοκλήρωση των εργασιών του Συνεδρίου ακολούθησε η
ψηφοφορία για την Εκλογή των Μελών της Κεντρικής
Επιτροπής. Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας είναι τα
κάτωθι:

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

1. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΠΑΜΙΧΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΥΡΡΟΥ
3. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΤΣΙΚΝΙΑ - ΜΑΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
6. ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
7. ΓΟΔΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
9. ΚΟΥΤΕΛΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
10. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
11. ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
12. ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
14. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΦΙΛΩΤΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
15. ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
16. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17. ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΜΠΟΥΓΑΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ
ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
20. ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
21. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΤΕΡΕΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
23. ΤΣΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
24. ΧΑΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
25. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΚΑΤΣΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
27. ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
28. ΚΟΖΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
29. ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
30. ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
32. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33. ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
34. ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
35. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
36. ΑΒΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
37. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
38. ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
39. ΜΟΤΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
40. ΣΠΑΘΑΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ


ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΑΠO
ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΩΝ

1. ΠΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΙΑΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΣΤΕΡΓΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΓΡΙΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ**
9. ΞΙΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ**
10. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ**
11. ΤΣΙΦΚΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ**

** Μεταξύ των 4 τελευταίων που ισοψήφισαν θα
ακολουθήσει κλήρωση για την εκλογή των τριών (3) εξ΄
αυτών.

αναρτηθηκε απο Σιδερη Αργυρη Κυριακή 5/7/09

2 σχόλια:

Den Ksexnw είπε...

χου........................................
κόψτε του το βήχα.............................................................

Den Ksexnw είπε...

Το καλυτερο ξεχασα

Γκου χου.......νοθεία γκου χου........................................
κόψτε του το βήχα.............................................................